Čištění vrtané studny Kácov

Čištění vrtané studny Kácov. Kácov mám osobně moc rád. Je to takové malebné městečko hned u Sázavy, ze kterého na mě číší pohoda a klid. A pohodář byl i majitel chaty přímo u řeky Sázavy, pan Záruba. Bohužel, Kácov tím, jak je u přímo u řeky, zmítají čas od času povodně. To bohužel postihlo i pana Zárubu, kdy měl chatku zatopenou včetně i vrtané studny. Samozřejmě voda z řeky, která se valí přes zahrady s sebou přináší bahno a další nečistoty, které samozřejmě natekly do vrtu. Po tom, co voda opadla přišlo na řadu vrt vyčistit. Provedeno, vyčištěno, chemicky ošetřeno a vrt se může vesele používat dál.

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru