Instalatérské práce Praha - východ

Provádíme instalatérské práce v okrese Praha-východ. Zabýváme se opravou vodovodních potrubí, výměnami starých rozvodů za nové již do plastu. Výměny WC a baterií. Vše nakoupíme, dovezeme, nainstalujeme, odzkoušíme, odjíždíme…

Provádíme rozsáhlé rekonstrukce i opravy „kus za kus“. Vše odborně, rychle a za férové peníze. Neslibujeme nereálné termíny, ale vždy slíbíme termín, který dodržíme a přijedeme.

Zkušenosti jsme nasbírali z rodinné firmy, která se v instalatérském segmentu pohybuje od roku 1989. 

Sháníte instalatéra? Zavolejte 733 507 408, vyslechneme, navrhneme řešení, přijedeme, dopojíme… 

Primárně se zabýváme přívodem vody do rodinných domů, chat a chalup i bytových domů. Vrtané studny jsme schopni zrealizovat na klíč, následně po vyvrtání vyčistit a poté osadit čerpadlem a přivézt vodu tam, kam je potřeba. S tím pochopitelně úzce souvisí instalatérské práce…

Co o nás říkají naši zákazníci?

Kontaktujte nás

Většinu dne trávíme čas v terénu u jiných zakázníků, tedy se může stát, že telefon během dne nezvedneme, avšak voláme vždy zpět. Na emailové zprávy reagujeme vždy večer po příjezdu do bydliště. Mějte prosím strpení s naší zpětnou vazbu, určitě na Vás nezapomeneme. 

Provozovatel:

Pavel Trnka
Družstevní 135
25090 JIRNY, okr. Praha – východ
IČ: 87542412
email: info@cistimevrty.cz
Tel. 733 507 408

Působiště

Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Vysočina.
Po dohodě není problém dojet i mimo tyto regiony

  Dobrý den,

  pokud na našem webu nenajdete odpověď na Váš dotaz, rovnou volejte na tel. 733 507 408.
  Pro cenovou nabídku potřebujeme znát především vnitřní průměr, hloubku vrtu a také lokalitu, kde se vrt nachází, následně jsem schopen přesně nacenit kalkulaci.

  Pavel Trnka
  info@cistimevrty.cz
  Tel. 733 507 408