Proč čistit vrt

Neudržovaný a nečištěný vrt ohrožuje nejen vaše zdraví ale i čerpadlo. Nashromážděné nečistoty se promění ve vrstvu kalů, která vám nejen kontaminuje vodu nebezpečnými bakteriemi, ale způsobuje i nasátí nečistot do čerpadla a do celého oběhu vodoinstalace, které se potom rychle ničí. Dlouhodobě nečištěný vrt může vést ke snížení vydatnosti pramene, nebo dokonce až ke zmizení vody úplně. Pokud je vrt jediným zdrojem vody pro váš dům, chatu, či chalupu, spočívá jeho čištění a údržba jen a pouze na vás. Jen náležitou péčí o vrt můžete své rodině zajistit čistou a zdraví neohrožující vodu. Pokud vlastníte vrt, je důležité pravidelně kontrolovat stav vody, tedy její čistotu (po odstátí) západ vody, nutné je také kontrolovat vrt samotný, aby jste měli okolí vrtu čisté, v pořádku a ideálně řádně obsypán např. kačírkem.

Čištění vrtu je nutností

 • Pokud podchytíte znečištění vrtu ihned v samém počátku, čištění vrtu je mnohem snadnější a levnější, než když se přísun vody přeruší v důsledku masivního zanesení vrtu

Jaké jsou náznaky, že s Vaším vrtem není něco v pořádku?

 • Pociťujete slabší tlak vody?
 • Shromažďuje se sediment např. na dně skleničky po odstátí?
 • Objevil se nepříjemný zápach vody?

V takovém případě je nutné vrt okamžitě vyčistit!

Kde všude jsme schopni vyčistit Vaši vrtanou studnu?

Co o nás říkají naši zákazníci?

Kontaktujte nás

Většinu dne trávíme čas v terénu u jiných zakázníků, tedy se může stát, že telefon během dne nezvedneme, avšak voláme vždy zpět. Na emailové zprávy reagujeme vždy večer po příjezdu do bydliště. Mějte prosím strpení s naší zpětnou vazbu, určitě na Vás nezapomeneme. 

Provozovatel:

Pavel Trnka
Družstevní 135
25090 JIRNY, okr. Praha – východ
IČ: 87542412
email: info@cistimevrty.cz
Tel. 733 507 408

Působiště

Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Vysočina.
Po dohodě není problém dojet i mimo tyto regiony

  Dobrý den,

  pokud na našem webu nenajdete odpověď na Váš dotaz, rovnou volejte na tel. 733 507 408.
  Pro cenovou nabídku potřebujeme znát především vnitřní průměr, hloubku vrtu a také lokalitu, kde se vrt nachází, následně jsem schopen přesně nacenit kalkulaci.

  Pavel Trnka
  info@cistimevrty.cz
  Tel. 733 507 408