U nás se dozvíte proč čistit vrtané studny!

INFORMACE ZÍSKANÉ ZKUŠENOSTMI A LÉTA PRAXÍ

Proč čistit
vrtané studny

Proč čistit vrtané studny

Proč byste měli čistit zrovna svou vrtanou studnu?

Neudržovaný a nečištěný vrt ohrožuje nejen Vaše zdraví, ale i Vaše čerpadlo. Nashromážděné nečistoty se promění ve vrstvu kalů, která vám nejen kontaminuje vodu nebezpečnými bakteriemi, ale způsobí i nasátí nečistot do čerpadla a tím do celého oběhu vodoinstalace, které se potom rychle ničí. Dlouhodobě nečištěný vrt může vést ke snížení vydatnosti pramene nebo dokonce až ke zmizení vody úplně. Pokud je vrt jediným zdrojem vody pro váš dům, chatu či chalupu, spočívá jeho čištění a údržba jen a pouze na Vás. Jen náležitou péčí o vrt můžete své rodině zajistit čistou a zdraví neohrožující vodu. Pokud vlastníte vrt, je důležité pravidelně kontrolovat stav vody, zejména její čistotu po odstátí. Nutné je také kontrolovat vrt samotný – aby bylo okolí vrtu čisté, v pořádku a ideálně řádně obsypané, například kačírkem.

Čištění vrtu je nutností.

  • Pokud podchytíte znečištění vrtu hned v samém počátku, čištění vrtu je mnohem snadnější a levnější, než když se přísun vody přeruší v důsledku masivního zanesení vrtu.

Jaké jsou náznaky, že s Vaším vrtem není něco v pořádku?

  • Pociťujete slabší tlak vody?
  • Nevydá Váš vrt dostatek vody?
  • Shromažďuje se po odsátí sediment (jemné nečistoty) například na dně skleničky?
  • Objevil se nepříjemný zápach vody?
  • Už Vám Vaše voda nechutná?

V takovém případě je nutné vrt okamžitě vyčistit! Jak probíhá čištění vrtu?

Máte zájem o cenovou nabídku? Nechte si od nás vypracovat cenovou kalkulaci do 24 hodin od odeslání formuláře. Více informací najdete na stránce Ceník.

Proč čistit vrtané studny

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru