Jak probíhá čištění vrtu v našem podání?

Vytáhneme Vaše stávající čerpadlo, do vrtu spustíme naše vysokotlaké kalové čerpadlo s hřídelí, která pod tlakem rozvíří veškerý sediment a následně se sediment i s velkými částicemi odsává na povrch, po našem zásahu je črt naprosto čistý, bez sedimentu, následně se vrt desinfikuje vysokoprocentním chlornanem sodným, který do pár minut vyhubí veškeré bakterie.

Čištěním vrtu v našem podání můžeme zaručit, že se jedná prakticky o čistou práci. Kolem vrtu nezanecháváme po sobě spoušť v podobě podmáčeného pozemku, který se bude, v dobrém případě, vzpamatovávat týdny. Před čistěním je nutné se pouze zamyslet, kam s vodou a sedimentem z vrtu. Standardně vyčerpanou vodu se sedimentem pouštíme pryč z pozemku, pokud to samozřejmě situace dovolí – puštěním do okolních luk, lesů, polí apod… Pokud ne, nabízí se kanalizace, jímka, septik apod. Dá se samozřejmě s vyčerpanou vodou bezvadně zalít trávník, rostliny apod. voda je pro floru nezávadná. 

 

Kde všude jsme schopni vyčistit Vaši vrtanou studnu?

Co o nás říkají naši zákazníci?

Kontaktujte nás

Většinu dne trávíme čas v terénu u jiných zakázníků, tedy se může stát, že telefon během dne nezvedneme, avšak voláme vždy zpět. Na emailové zprávy reagujeme vždy večer po příjezdu do bydliště. Mějte prosím strpení s naší zpětnou vazbu, určitě na Vás nezapomeneme. 

Provozovatel:

Pavel Trnka
Družstevní 135
25090 JIRNY, okr. Praha – východ
IČ: 87542412
email: info@cistimevrty.cz
Tel. 733 507 408

Působiště

Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Vysočina.
Po dohodě není problém dojet i mimo tyto regiony