Jak probíhá čištění vrtu v našem podání?

Vytáhneme Vaše stávající čerpadlo, do vrtu spustíme naše čistící čerpadlo s vrtulí, která rozvíří veškerý sediment na dne vrtu a následně se veškerý kal a sediment odsává na povrch, po našem zásahu je vrt naprosto čistý, bez sedimentu, následně se vrt desinfikuje vysokoprocentním chlornanem sodným, který do pár minut vyhubí veškeré bakterie.

Čištěním vrtu v našem podání můžeme zaručit, že se jedná prakticky o čistou práci. Kolem vrtu nezanecháváme po sobě spoušť v podobě podmáčeného pozemku, který se bude, v dobrém případě, vzpamatovávat týdny. Před čistěním je nutné se pouze zamyslet, kam s vodou a sedimentem z vrtu. Standardně vyčerpanou vodu se sedimentem pouštíme pryč z pozemku, pokud to samozřejmě situace dovolí – puštěním do okolních luk, lesů, polí apod… Pokud ne, nabízí se kanalizace, jímka, septik apod. Dá se samozřejmě s vyčerpanou vodou bezvadně zalít trávník, rostliny apod. voda je pro floru nezávadná. 

 

Kde všude jsme schopni vyčistit Vaši vrtanou studnu?

Co o nás říkají naši zákazníci?

Kontaktujte nás

Většinu dne trávíme čas v terénu u jiných zakázníků, tedy se může stát, že telefon během dne nezvedneme, avšak voláme vždy zpět. Na emailové zprávy reagujeme vždy večer po příjezdu do bydliště. Mějte prosím strpení s naší zpětnou vazbu, určitě na Vás nezapomeneme. 

Provozovatel:

Pavel Trnka
Družstevní 135
25090 JIRNY, okr. Praha – východ
IČ: 87542412
email: info@cistimevrty.cz
Tel. 733 507 408

Působiště

Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Vysočina.
Po dohodě není problém dojet i mimo tyto regiony

  Dobrý den,

  pokud na našem webu nenajdete odpověď na Váš dotaz, rovnou volejte na tel. 733 507 408.
  Pro cenovou nabídku potřebujeme znát především vnitřní průměr, hloubku vrtu a také lokalitu, kde se vrt nachází, následně jsem schopen přesně nacenit kalkulaci.

  Pavel Trnka
  info@cistimevrty.cz
  Tel. 733 507 408