Videa z čištění vrtů, přímo od našich zákazníků v terénu!

Čištění vrtané studny Maršovice

Čištění vrtů a vrtaných studní. Výměny čerpadel, instalatérské práce.

Za “nádherného” počasí jsme dnes vyjeli do Maršovic u Jestřebí (Liberecký kraj) vyčistit vrtanou studnu o hloubce 15m. Lilo jako z konve, foukal dost nepříjemný vítr až jsme s kolegou vzpomínali, jak se dělalo poměrně dobře, když bylo -4°C.  K vrtu – špatně umístěný vrt, do kterého se splavovala voda ze zahrady (hlína, listí atd) a vše samozřejmě napadalo do vrtu. Vrt zanešený do výšky 1,5m bahnem. Vše se podařilo odsát ven, vrt znovu nastartovat a bude sloužit dál. Maršovice jsou nádherné, malebné a věřím, že za hezkého počasí tam bude skutečně krásně.

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru