Čištění vrtané studny Zadní Třebáň

Čištění vrtané studny Zadní Třebáň. Nefunkční čerpadlo ve vrtu nevěštilo nic dobrého. Po příjezdu a prvotním vytažení lidskou silou bylo hned jasné, že čerpadlo sedělo v kalu a nešlo nadzvednout. Čerpadlo za pomocí řetězového hupcuku bylo vytřženo a následně se již tahalo ven. Celé vytažení komplikoval fakt, že trubka nebyla standardního průměru 1″ ale 5/4 a z hloubky 48 metrů to bylo dost náročné – trubka byla celá od šlemu, železa a dost to klouzalo. Každopádně povedlo se vytáhnout, vrt jsme vyčistili, následně se koupí nové čerpadlo a zajedeme a ještě jednou dopojit a zprovoznit celý vrt.

Po provedené práci na nás čekalo opět příjemné překvapení, kdy paní majitelka přichystala skvělý oběd. Děkujeme.

 

Jaro je tu!

Ideální čas připravit studny na sezónu. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací technikou (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru