Videa z čištění vrtů, přímo od našich zákazníků v terénu!

Čištění vrtané studny Zadní Třebáň

Čištění vrtů a vrtaných studní. Výměny čerpadel, instalatérské práce.

Čištění vrtané studny Zadní Třebáň. Nefunkční čerpadlo ve vrtu nevěštilo nic dobrého. Po příjezdu a prvotním vytažení lidskou silou bylo hned jasné, že čerpadlo sedělo v kalu a nešlo nadzvednout. Čerpadlo za pomocí řetězového hupcuku bylo vytřženo a následně se již tahalo ven. Celé vytažení komplikoval fakt, že trubka nebyla standardního průměru 1″ ale 5/4 a z hloubky 48 metrů to bylo dost náročné – trubka byla celá od šlemu, železa a dost to klouzalo. Každopádně povedlo se vytáhnout, vrt jsme vyčistili, následně se koupí nové čerpadlo a zajedeme a ještě jednou dopojit a zprovoznit celý vrt.

Po provedené práci na nás čekalo opět příjemné překvapení, kdy paní majitelka přichystala skvělý oběd. Děkujeme.

 

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru