Montáž filtrů na vrtanou studnu

Filtry na mechanické nečistoty jsou prakticky nezbytná součást k celé instalaci vrtané studny. Vrt je specifický zdroj vody. Díky malým průměrům trubek se do vrtu naplavují s pramenem mechanické nečistoty, tím jsou myšleny, písky, odštěpky skal, jíly atd… logicky, tyto nečistoty vůbec nemají rády čerpadla. Některé čerpadla z vyšších cenových řad snesou více, některé méně, nicméně i tak čerpadla tyto nečistoty chtě nechtě nasávají a ty pak páchají neplechu v celé instalaci domu, vše odnáší spotřebiče, jako myčka, pračka, bojler… Ideální, jak tyto spotřebiče ochránit, je instalace filtrů. Filtrů je hned několik, ať už na různé zrnitosti, tak také na zbavení vody železa, manganu apod. Dá se instalovat i soustava tří filtrů a každý filtr bude mít za úkol filtrovat něco jiného. Po této instalaci se dočkáte velmi příjemných výsledků kvality vody.

Výhody:
Poměrně snadná instalace
Nízká pořizovací cena

Nevýhody:
Žádná zásadní, pouze častá kontrola filtrů

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru