Výměna čerpadla Suchodol

Stalo se něco, co člověk ani nechce. Zákazník uzavřel kohouty před tlakovým spínačem a tlakovou nádobou, samozřejmě nevědomky a nechtěně. Čerpadlo chtělo ale zkrátka vodu sát, dával mu k tomu neustále stykač s tlakovým spínačem. Až došlo k přetlaku a vytrhlo se MOSAZNÉ šroubení z čerpadla, to následně jelo několik hodin ve vrtu, prakticky jen sálo a vypouštělo vodu, až to motor nevydržel.

Přijeli jsme, vytáhli čerpadlo, čekal nás samozřejmě šok, že PPR trubka se šroubením je odpojená od čerpadla. Následně jsme připojili čerpadlo nové, s novou zpětnou klapkou a šroubením. Rodina byla 12 dní bez vody, po našem odjezdu již rodinným dům byl zavodněn.

Pracujeme i v zimním období…

Jezdíme po studních i v tomto čase. Pojďte studny připravit na jaro – ideální čas je nyní, nutno podotknout že i za nižší ceny, než v hlavní sezóně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací technikou (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Přejít nahoru