Videa z čištění vrtů, přímo od našich zákazníků v terénu!

Vyproštění čerpadla Malyš ze studny

Čištění vrtů a vrtaných studní. Výměny čerpadel, instalatérské práce.

Zákazník, z nedalekých Čelákovic,  volal s tím, že z kopané studny nemůže dostat ven čerpadlo. Studna 13m hluboká. Už v telefonátu zaznělo čepadlo Malyš – strašná volba. Malyš je membránové čerpadlo, tedy hrozně vibruje. Tím, jak vibruje a pustí se ke dnu, má tendence se díky vibracím do nánosu/kalu/bahna prakticky zavrtávat hlouběji a hlouběji. Jakmile se mu to povede, je pak otázka času, než se spálí motor. Všechny čerpadla musí být ve studních volně, neboť voda pro ně funguje jako chlazení, pokud čerpadlo sedí v bahně, motor se přehřívá a odejde. To se stalo i v tomto případě.

Čerpadlo jsme za pomocí řetězové kočky vytrhli z bahna ven, vytáhli, namontovali nové čerpadlo a již je vše zase funkční.

Co je důležité si z tohoto příspěvku vzít: Malyš do jakékoliv studně, ať už kopané, nebo vrtané, v žádném případě nepatří!

 

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru