Videa z čištění vrtů, přímo od našich zákazníků v terénu!

Vytažení rozbitého čerpadla ve vrtu Kamenice

Čištění vrtů a vrtaných studní. Výměny čerpadel, instalatérské práce.

Byli jsme minulou sobotu ve Velkých Popovicích. Rozbité čerpadlo – psali jsme v předchozím příspěvku. Dnes, přesně po týdnu, jsme vyjeli do sousední Kamenice – Ládví. Zákazník také – náhle bez vody. Čerpadlo jsme vytáhli, ve vrtu bylo od roku 1991. Neskutečné, co to vydrželo. Navíc čerpadlo poslední roky nečerpalo vůbec hezkou vodu, jak je krásně vidět na filtru – ten je samozřejmě na odpis také. Klobouk dolu před tímto typem a značky (česká Sigma). Čerpadlo objednané nové, v týdnu přijedeme na návštěvu ještě jednou, vrt nejdříve vyčistíme a následně dopojíme nové čerpadlo a budeme doufat, že na to majitel nebude moci šáhnout minimálně tolik let, jako tam bylo původní čerpadlo.

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru