Kontakt na čištění vrtů! Neváhejte nám napsat

SPOLEČNĚ NAJDEME OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ

Máte problémy s
vodou? Kontaktujte nás!

Kontakt na čištění vrtů

Neváhejte nás kontaktovat

Většinu dne trávíme v terénu u zákazníků, může se stát, že telefon během dne nezvedneme. Zavoláme ale vždy zpátky! Na emailové zprávy reagujeme vždy večer po příjezdu domů. Mějte, prosím, strpení s naší zpětnou vazbu, určitě na Vás nezapomeneme. 

Provozovatel:

Pavel Trnka
Družstevní 135
25090 JIRNY, okr. Praha – východ
IČ: 87542412

info@cistimevrty.cz
+420 733 507 408
Často kladené otázky od zákazníků

Toto je vůbec nejčastější dotaz. Ano, pokud se vrt dlouhé roky nečistí, dochází k usazování sedimentu a postupem času se dostane do výšky, kde je perforace ve vrtu, která zajišťuje přítok vody. Sediment bývá často neprůchodný a vody se tak do vrtu dostává jen velmi málo, proto neustále ubývá vydatnost vrtu. Takže ano, po našem zásahu čištění vrtu se Vám skutečně zvýší nátok vody a vrt bude vydatnější. Rada zní: Čistěte pravidelně, alespoň jednou za 4-5 let. 

Většinou to bývá, když se voda zahřeje např. v bojleru tak páchne po vajíčkách – syrovodík. Je to dáno geologií. Většinou to bývají vrty, které jsou ve skále. Voda obsahuje hodně železa a také manganu. Vrt je potřeba pořádně vyčistit, vydezinfikovat, nainstalovat filtry na železo, mangan a také aktivní uhlí a čistit pravidelně. 

Vytáhneme Vaše stávající čerpadlo, do vrtu spustíme naše čerpadlo, které za pomocí vrtule rozvíří veškerý sediment a následně se sediment i s velkými částicemi odsává na povrch. Po našem zásahu je vrt naprosto čistý a bez sedimentu. Vrt ještě vydezinfikujeme šokovou dávkou chlóru, který zahubí veškerý život.

Voda je čistá teď, za pár týdnů, měsíců, let být nemusí. Je to čiště z preventivních důvodů. Chráníte tím především Vaše čerpadlo. Většina majitelů však vrt čistí příliš pozdě. Voda je základ života, proto je na místě, vodu si ve vrtu udržovat v rovnováze a v dobré kvalitě.

Poptávka služeb
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Pro kalkulaci dopravy

Na poptávku reagujeme zpravidla do 24 hodin od odeslání.

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru