Co je potřeba před čištěním vrtu?

INFORMACE ZÍSKANÉ ZKUŠENOSTMI A LÉTA PRAXÍ

Co je potřeba před
čištěním
vrtu

Co je potřeba před čištěním vrtu?

Čištění vrtů a vrtaných studní. Výměny čerpadel, instalatérské práce.

Co je potřeba před čištěním vrtu učinit…

  • Prakticky od Vás potřebujeme jediné, mít na čištění vrtu dostatek vody.
    Pokud není např. obecní vodovod, dobře slouží dešťová voda, zahradní sudy nebo tzv. IBC 1000 litrové nádrže, popřípadě se dá využít voda z bazénů, jezírek apod… Voda nemusí být dokonale čistá, důležité je, abychom do vrtu neustále vháněli vodu a nejelo čistící čerpadlo na sucho. Zásoba by měla být připravená k použití ideálně někde poblíž vrtu, ale vše má řešení…

  • Zajistit přístup na pozemek. Nejideálnější by bylo, abychom se dostali na pozemek dodávkou co nejblíže k vrtu. Vlastníme Ford Transit.

  • Mít vymyšleno, kam „vypustit“ sediment. Bude potřeba někam odklidit vypuštěné nečistoty z vrtu. Dobře poslouží například kompost.

  • Mít dobrou náladu a vyhradit si časový prostor na cca 2-4 hodiny pro naši práci.

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru