Kdy vyčistit svůj vrt?

INFORMACE ZÍSKANÉ ZKUŠENOSTMI A LÉTA PRAXÍ

Kdy vyčistit
svůj vrt?

Čištění vrtů a vrtaných studní. Výměny čerpadel, instalatérské práce.

Kdy je správný čas na vyčištění vašeho vrtu?

Kdy vyčistit vrt?

Jaké jsou náznaky, že s Vaším vrtem není něco v pořádku?

  • Pociťujete slabší tlak vody?
  • Nevydá Váš vrt dostatek vody?
  • Shromažďuje se po odsátí sediment (jemné nečistoty) například na dně skleničky?
  • Objevil se nepříjemný zápach vody?
  • Už Vám Vaše voda nechutná?

V takovém případě je nutné vrt okamžitě vyčistit!

Čištění vrtaných studní je nutné provádět minimálně jednou za 4 roky používání. Pokud máte vrt na chalupě, kde vrt není používaný tak často, doporučujeme každý rok provést detailní vizuální kontrolu a čištění studny v tomto případě každé 2 roky

Prvním znakem problému bývá změna kvality vody (zbarvení nebo zápach), ale například i problémy s čerpadlem. Není radno takové věci podceňovat! Voda je pro naše zdraví důležitá a je-li nekvalitní a znečištěná, může se to odrazit na našem fyzickém stavu. I to může být příznak problému s Vaší studnou. Proto s čištěním neotálejte!

Čištění vrtů provádíme celoročně v šesti krajích České republiky. Pochopitelně ne, pokud je -10° C. Nebojte se nás kontaktovat s dotazy. Naše odpovědi Vám pomůžou a může se stát, že není třeba hned čistit vrt.

 

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru