Výměna čerpadla ve studni, i s tím Vám pomůžeme!

INFORMACE ZÍSKANÉ ZKUŠENOSTMI A LÉTA PRAXÍ

Výměna čerpadla
ve studni

Čištění vrtů a vrtaných studní. Výměny čerpadel, instalatérské práce.

Výměna čerpadla ve studni

Čerpadlo již nemá tlak? Přestalo fungovat? Chcete ho vyměnit za jiné? Nebo jen potřebujete poradit s výběrem nového do Vaší studny? Zavolejte nám a společně vše probereme. Vaše stávající čerpadlo na místě vytáhneme a zhodnotíme jeho stav. Pokud půjde opravit, bezodkladně jej opravíme. Pokud ovšem ne, zakoupíme nové a vše zpětně nainstalujeme a dáme do provozu.

Potýkáme se s čerpadly všech druhů a všech značek. Máme zkušenosti snad se všemi typy čerpadel a umíme je případně i na místě opravit, pokud se jedná o menší závady. Najdeme-li však závadu na motoru, nezbývá nic jiného než zakoupit nové čerpadlo. S jeho výběrem Vám velmi rádi pomůžeme. Předložíme svá doporučení právě pro Váš vrt a zmíníme výhody a nevýhody jednotlivých typů.

Opravy a výměny čerpadel ve studních provádíme jak v kopaných, tak ve vrtaných studnách. Vše odborně zapojíme a zkontrolujeme jejich funkčnost.

Pro přesnou cenovou nabídku, napište nebo zavolejte. Kontakt naleznete v sekci kontakty.

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru