výměna čerpadla ve studni

Čištění vrtané studny Škvorec

Přijeli jsme k zákazníkovi na základě nefunkčního čerpadla, které čerpá do retenční nádrže pro kompletní závlahu celé zahrady. Vrt hodně vydatný, přesto po 4 letech funkčního vrtu odešlo již druhé čerpadlo. Ve vrtu bylo osazeno low cost čerpadlo, které výkonem bylo nahraně a nezvládalo poměrně dost železitou vodu a tak není divu, že vydrželo pouhé …

Čištění vrtané studny Škvorec Pokračovat ve čtení »

Instalace čerpadla Čelákovice

Instalace čerpadla Čelákovice. Moc milá paní majitelka, která má na zahrádce vrt hluboký 3 m – je to prakticky průsak z Labe. Vrt jsme nejdříve vyčistili od velkého nánosu písku, následně nainstalovali čerpadlo a vyvedli potrubí ven, tak aby bylo příjemné si pustit vodu. Před a Po:

PF 2024

Vánoce jsou pro nás ten nejkrásnější svátek a moc se na ně těšíme. Na tu vůni všeho možného, od cukroví, svíček, až po stromeček. Užijte si je v plné míře a do roku 2024 Vám přejeme hlavně pevné zdraví, to je totiž to nejcennější. Těšíme se na Vás opět v roce 2024. Pavel Trnka

Výměna čerpadla v kopané studni Zdiby

Původní čerpadlo v kopané studni hluboké 11 metrů vypovědělo službu, museli jsme přijet, pustit se do studny, rozpojit potrubí, staré čerpadlo vyměnit za nové, daleko výkonnější. Následně se vyměnil i tlakový spínač, který se zasekával.

Výměna čerpadla v kopané studni Běchovice

Realizovali jsme výměnu čerpadla v kopané studni v Běchovicích. Studna hluboká 7 metrů. Studna se u rodinného domu používá pouze na zálivku zahrady. Čerpání vody se řešilo čerpadlem typu Malyš. Vibrační čerpadlo, který dokáže tlačit z velkých hloubek, avšak výkon je žalostný. Čerpadlo vytaženo a vyměněno za výkonné čerpadlo od české firmy Pumpa.

Studnařství komplexně.

Nezabýváme se již pouze čištěním vrtů a studní, ale řešíme obor studnařství kompletně. Pokud máte aktuální problém s kvalitou vody, či např. nefunkční čerpací techniku (čerpadlo, spínač, tlaková nádoba) a nenarazíte na zodpovězení Vašeho dotazu na našich stránkách, volejte přímo 733 507 408, nebo pište na info@cistimevrty.cz.

Podívejte se na naše poslední práce zde

Pro cenovou nabídku ideálně vyplňte poptávkový formulář, ať víme základní informace, cenu najdete v emailu zpravidla do 24 hodin. 

Přejít nahoru